- FitnessFun

Idź do spisu treści

Menu główne:

POWER JUMP - Ta forma zajęć fitness pozwala pozbyć się stresu, zwiększając wydzielanie endogennych hormonów radości. Skoki wpływają na stan kości i przywracają siłę. Systematyczne ćwiczenia zwiększają wzrost przestrzennej koordynacji ruchowej (angażując przy skoku niemal wszystkie mięśnie). Na trampolinie ćwiczyć może każdy bez względu na wiek, płeć czy poziom swojej aktywności fizycznej.
Działanie trampoliny:
* poprawa kondycji i koordynacji ruchowej
         * redukcja stresu
* wzmocnienie organizmu
                                 * redukcja cellulitu
* redukcja tkanki tłuszczowej                             * wzmacnia serce
* obniża ciśnienie krwi i poziom cholesterolu
          

STEP - Zajęcia odbywające się na specjalnej platformie mające na celu wzmocnienie mięśni, spalenie zbędnej tkanki tłuszczowej, kształtowanie głównie dolnych partii ciała, oraz zwiększenie kondycji, a to wszystko w rytmie dynamicznej muzyki nadającej tęmpo zajęć. Step jest treningem zbudowanym z choreografii z wykorzystaniem platformy dla podniesienia intensywności i efektów treningu. Ćwiczenia na Stepie doskonale działają na mięśnie nóg, pośladków, wzmacniają kondycję, pomagają stracić zbędne kilogramy. Przeciwskazaniem do wykonywania cwiczeń są problemy ze stawami, kręgosłupem, gdyż zbytnio obciązają kolana, biodra i kostki. Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

STEP BASIC - Trening, podczas którego wykorzystujemy platformę. To lekcja, której nadrzędnym założeniem jest nauka podstaw pracy ze stepem. Znajomość kroków podstawowych, ich technika, prawidłowy ruch to gwarancja bezpieczeństwa i skuteczności treningu. Udział w tych zajęciach da Ci pewność i komfort w poruszaniu się po stepie dzięki czemu świetnie poradzisz sobie na trudniejszych zajęciach z podestem. Intensywna forma treningu, kształtująca wytrzymałość, wzmacniająca dolne partie ciała, pochłaniająca duże ilości kalorii, intensyfikująca spalanie tkanki tłuszczowej. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

TBC (total body condition) - czyli wzmacnianie całego ciała. To ćwiczenia idealne dla początkujących fanek fitnessu.  Trening całego ciała prowadzony w rytm muzyki . Zajęcia, w których możemy wykorzystać hantelki i gumy do rozciągania. Program ćwiczeń wzmacnia, ujędrnia i kształtuje wszystkie grupy mięśni, zwiększa wydolność i poprawia kondycję fizyczną całego organizmu. Umożliwia osiągnięcie smukłej sylwetki. Zajęcia dla średnio zaawansowanych i zaawansowanych.

BS (Body Sculpting-rzeźbienie ciała) - Zajęcia fitness wzmacniające i ujędrniające wszystkie grupy mięśniowe oraz poprawiąjące kondycję fizyczną, poprawiąjące siłę mięśniową, a jednocześnie zmieniające kształt sylwetki. Niezbyt szybkie tempo podczas ćwiczeń sprzyja koncentracji na technice, bezpieczeństwie i dokładności wykonywanych ćwiczeń.Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

GYM BALL - forma ruchu wykorzystująca dużą gumową piłkę, to idealna alternatywa dla wszystkich osób chcących połączyć aktywny tryb życia ze świetną zabawą. Kulisty kształt wpływa na zaangażowanie wszystkich mięśni stabilizujących ciała, co wiąże się z potrzebą utrzymywania równowagi podczas ćwiczeń. Ćwiczenia z piłką wpływają na: poprawę napięcia mięśniowego, poprawę koordynacji ruchowej (równowaga), poprawę wytrzymałości mięśniowej, poprawę kondycji układu krążenia, zmniejszenie bólów pleców, zwiększenie ruchomości w stawach. Zajęcia dla osób na każdym poziomie zaawansowania.

FAT BURNING – to inaczej po prostu „spalanie tłuszczu”. Jest to zestaw prostych, ale umiarkowanie intensywnych ćwiczeń, które pomogą spalić ci zbędną tkankę tłuszczową, a przy okazji dadzą trochę rozrywki. Ćwiczenia te oparte są o nieskomplikowane układy choreograficzne, stąd też bardzo często do tego typu ćwiczeń odchudzających sięgają największe leniuchy, bo w końcu taniec to zabawa.

DANCE AEROBIK - to ćwiczenia odchudzające typu aerobic, ale połączone w kroki taneczne, przez co można jednocześnie bawić się świetnie i rzeźbić swoją sylwetkę. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które uwielbiają tańczyć i łączą tu przyjemne z pożytecznym.

 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego